Bir listenin kırk bir yıl hatırı var... listelerim.com (beta)


Hayrete Düşeceksiniz


Bu haberler gerçekten hayrete düşürüyor.
Adamın karnından bebek çıktı

Arnold Schwarzenegger'in Ufaklık filmindeki gibi Hindistan'ın Nagpur kentinde yaşayan Sanju Bagat'ın karnı birkaç ay içinde hızla büyüdü...

Arkadaşları Hamile misin? diye alay bile ettiler. Birgün nefes darlığı çekince hastaneye kaldırıldı. Doktorlar Karnında tümor var dedi. Ameliyata alınan Bagat'ın karnında tümör yerine bir insana rastlandı..

Başında saçları, kol ve bacaklarında ise kas oluşumları gözlenen insanın kalbi karından çıkarılınca durdu. Doktorlar bunun tıp tarihinde 90 kez görülmüş fetus in fetus vakası olduğunu belirledi. Yani Bagat, 36 yıldır ikiz kardeşini taşıyordu... Kardeşi, göbek bağı ve kan damarlarıyla gelişmiş ve Bagat'ın karnının şişmesine yol açmıştı.
Bir gecede erkek oldu

Bugüne kadar kadın olarak yaşayan Myanmar'lı 21 yaşındaki Thin Sandar'ın bir gecede göğüslerinin küçülüp penisinin çıkarak erkeğe dönüşmesi konuşuluyor. 21 Haziran gecesi dolunayda meydana geldiği öne sürülen bu ani dönüşümü ilahi bir işaret olarak algılayan binlerce Myanmar'lı, Thin Sandar'ı görebilmek için yaşadığı köye akın ediyor.

Hayatı boyunca erkek olmak istediğini söyleyen Sandar'ın durumunu araştıran doktorlar, doğum raporunda kız olarak görülen gencin çift cinsiyetli (hermafrodit) olduğu görüşünde. Sandar'ın şu anda tam anlamıyla bir erkeğin vücut yapısında olduğunu belirten doktorlar bu şaşırtıcı değişimin doğruluğundan emin olmak için resmi raporların beklendiğini belirtiyorlar.
İki aylık bebek ikizlerine hamile

Pakistan'da iki aylık bir bebeğin hamile olması halk arasında tedirginliğe neden oldu.

Pakistan'da iki aylık bir bebeğin hamile olması halk arasında tedirginliğe neden oldu.Nazia isimli bebek henüz anne karnındayken ultrasonda üçüz olarak gözüküyordu. Doktorlar hâlâ nedenini açıklayamasa da, anne rahminden ayrılan diğer iki bebek Nazia'nın içinde büyümeye başladı. Annenin doğum yapmasının ardından Nazia bebeğin içinde ikizlerin yaşadığı belirlendi. İslamabad'da ameliyata alınan Nazia?nın karnından bebekler operasyonla alındı.
4 metrelik piton 2 metrelik timsahı yutarken göbeği çatladı

DÖRT metrelik Burma pitonu, diri diri yuttuğu 2 metrelik timsahı yutmaya çalışırken timsahın arka ayakları pitonun göbek bölgesini yırtarak dışarı çıktı. Florida'nın Everglades bölgesinde pitonlarla timsahlar daha önce de birkaç kez karşı karşıya gelmişti.

Bilim adamları, bölgenin yerli hayvanlarından olmayan ve boyları 6 metreye ulaşan pitonların egzotik hayvan meraklıları tarafından ülkeye sokulduğunu, bakılamayınca da buradaki bataklıklara bırakıldıklarını söylediler. bilim adamları, sayıları artan pitonların insan ve diğer hayvanlar için bir tehdit oluşturmaya başladığını da ifade ettiler.

Florida Üniversitesi'nden Prof. Frank Mazotti, Everglades bölgesinde pitonlar her şeyi tehdit etmeye başladı dedi. Daha önceleri timsahların pitonları denetim altında tutabileceğine inandıklarını belirten Prof. Mazotti, Bundan sonra ne olur bilemiyoruz. Anladığımız kadarıyla bazen timsahlar, bazen de pitonlar kazanacak dedi. Everglades bölgesi, binlerce timsahın yaşam alanı.


Yorumlar


beterbocek — 9 sene önce

bu nasıl birşey böyle yaa. insanın içinden insan çıkıyor. kimileri de çocuk sahibi olmak için göbeğini çatlatır, bunlar beraberinde getiriyor. bak burda hazır yapılmışı var der gibi :))
01.10.2008 23:21fbmert67 — 7 sene önce

Yoq artık canım..!Bu kadarıda pess doğrusu.Ne saçma yaa adam doğuruyo kadın bir günde göğüsleri yok oluyo ve penisini çıkıyo.:D :D :D
Yinede emeğin için sağoll.

19.03.2011 16:27no escape en son 9 sene önce güncelledi
, , olarak etiketledi